دوشنبه 26 خرداد 1393 @ 17:31

ساخت کی پد 3 در 5 و ریموت کنترل با Atmega8

سوال اول بازدید کننده عزیز : 

با عرض سلام و خسته نباشید اگه میشه پروژه شبیه سازی در پروتءوس خاموش و روشن کردن لامپ با ریموت (با atmega 8 ) رو برام بفرستید .

پاسخ مدیریت سایت : دوست عزیز همچین مداری در آرشیو ما موجود نیست که برای شما ارسال کنیم - با امید موفقیت


سوال بازدید کننده دوم : 

نیازمند یک عدد کی پد با اندازه های خاصی هستم یک کی پد 3 در 5 که برای دستگاه خاصی می باشد نمونه قبلی یک کی پد مسطح است که به دلیل اینکه اندازه نیست زیر دگمه های دستگاه قرار نمیگیره باید حتما کی پد اندازه خود دستگاه باشه امکان ساخت وجود داره و هزینه اش چقدر است .

پاسخ مدیریت سایت : دوست گرامی ما وقت کافی برای ساخت پروژه های دانشجویی نداریم لطفا پوزش ما را پذیرا باشید پنج‌شنبه 15 خرداد 1393 @ 11:08

در مورد پروژه درایور جوجه کشی و طراحی مدار برای اپتوکوپلر

سوال اول : 

با سلام 

دوست عزیز 
من پروژه درایورavr شما برای جوجه کشی رو دانلود کردم 
چند تا ایراد دارم میشه راهنماییم کنی تابرطرف بشه 
1-سنسور رطوبت سنج مدار کدوم قطعه هست؟ 
2.داخال برنامه پرتیوس تو رسم مدار 4تا دیود رو ارور میده چه کارکنم؟ 
3. اون پروژه ای که داخل مجموعه با نام پروژه کتمل جوجه کشی گذاشتین همین مداره؟سنسور گرمای اون چیست؟و چه تفاوتی با این مدار داره؟ 
میشه فایل اون رو برام ارسال کنید ekf2000@gmail.com 

پاسخ مدیریت سایت : دوست عزیز سنسور رطوبت همان قطعه ای است که به شکل دایره در مدار مشخص شده است  ، همچنین علت ایراد گرفتن نرم افزار برای دیود ها به احتمال زیاد رعایت نکردن قطبهای دیودها و یا اینکه دیود شما اشتباهی است . 

سوال دوم : 

میخوام بصورت خصوصی طراحی مدار رو آموزش ببینم 
دو تا مدار میخوام طراحی کنم و میخوام بدونم چطور کار میکنه و درصورت نیاز سریع تغییرش بدم 
1- دو عدد اپتوکوپلر دارم که با حرکت جسم از جلو هر کدوم یا تغییر اهم باید الکتروموتور خاموش یا روشن بشه که با مدار اسنابر و چند ترایاک و فن خنک کن انجام بشه 
دوم سنسور فشار با خروجی میلی ولت دارم که مثل مدار قبلی با مدار اسنابر خاموش روشن میشه و مقدار فشار روی سون سگمنت نمایش داده میشه و دوتا سون سگمنت دیگه دارم که باید با دو تا ولوم حد بالا و پایین رو مشخص کنند. 
برای ست کردن سنسور هم یک یا دو تا دکمه نیاز دارم 
اگر میتونید طراحی مدار در حد شرح کاربالا رو آموزش بدید ، اعلام کنید 

پاسخ مدیریت سایت : دوست عزیز اینجانب هیچ تخصصی در زمینه مکانیک ندارم و  کمکی از بنده در این زمینه بر نمی آید با عرض پوزش و معذرت بسیار